PLATFORMA KOOPETYCJI
Niebo nie stanowi limitu
CODZIENNIE BLIŻEJ PRZYSZŁOŚCI
Previous
Next

20MLD

kapitału

14

lat działalności

300

firm

300 TYS

pracowników

12

instytucji

naukowo-badawczych

PRZEDSIĘBIORCY

PRZEDSIĘBIORCY

Mazovia Cluster ICT to ponad 300 przedsiębiorstw. Nasze cele realizujemy poprzez wspólne projekty badawcze, wdrożeniowe i inwestycyjne. Obecnie prowadzimy kilka projektów internacjonalizacji – z ponad 75 firmami. Celem projektu jest ekspansja zagraniczna członków Klastra.
WIĘCEJ

R&D

R&D

Obecnie w Klastrze działa 9 Instytutów Badawczo-Rozwojowych i 6 uczelni wyższych. Naszym celem jest inicjowanie projektów badawczych i rozwojowych prowadzonych przez Jednostki Badawczo-Rozwojowe.
WIĘCEJ

INWESTORZY

INWESTORZY

Fundusz Mostu Kosmicznego – powołany przez Mazowiecki Klaster ICT, Krajowy Klaster Kluczowy, jest publiczno-prywatnym instrumentem finansowania technologii w ramach Programu Alfa Bridge. Space Bridge Fund wspiera startupy o dużym potencjale wzrostu w branżach związanych z kosmosem, technologią czujników, sztuczną inteligencją, automatyzacją i IoT.
WIĘCEJ

ADMINISTARCJA

ADMINISTARCJA

Jako Krajowy Klaster Kluczowy jesteśmy podmiotem wywierającym znaczący wpływ na procesy społeczno-gospodarcze w regionie i kraju. Nasze działania zostały docenione przez władze województwa mazowieckiego. Zostaliśmy odznaczeni Medalem Pro Mazovia
WIĘCEJ